• Чи повинна моя дитина відвідувати двомовний дитячий садок?
  • Ми проживаємо в Німеччині. Що мені варто зробити, щоб моя дитина спілкувалася рідною мовою і продовжувала її вивчати?
  • Як моя дитина може справитися з тим, що вона говорить декількома мовами, якщо вона ходить у німецьку школу?
  • Якщо я не є носієм мови, чи несу я відповідальність за проблеми моєї дитини з німецькою мовою в школі?
  • Що я можу зробити, щоб підтримати двомовний розвиток моєї дитини і не порушувати його?
  • Де і як можна знайти багатомовні дитячі садочки, курси мови, кабінети лікарів, фахівців?

Це лише деякі з запитань, які зазвичай ставлять нашім багатомовним консультантам.

У 2023 році ми провели вже 350 безкоштовних телефонних консультацій на 14 мовах! 

 

Батьки, вихователі, педагоги – усі ми бажаємо найкращого для наших дітей. Однак двомовність, тримовність, багатомовність також може вимагати значних зусиль та викликати труднощі. Ось чому ми б хотіли запросити Вас взяти участь у проекті “SprachCafé im Ohr”, який ми створили для всіх, хто фахово або особисто дотичний до теми виховання дітей в умовах багатомовності.

Наш проект складається з:

– безкоштовних телефонних консультацій. Наші доброзичливі консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання про багатомовність. Розмови проходять в довірливій атмосфері, анонімні, виключають осуд!

Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші дзвінки по середах та п’ятницях у визначені дати з 10:00 до 12:00 за телефоном 

                          +49 30 340623470

ПОСИЛАННЯ НА РОЗКЛАД

Мови, якими Ви можете говорити з нами:

арабська, англійська, в’єтнамська, дарі, французька, іспанська, каталонська, німецька, персидська, португальська, польська, російська, українська. 

– 9 безкоштовних FamilienCafés: у рамках “SprachCafé im Ohr” ми організуємо 9 міжнародних багатомовних зустрічей для сімей та окремих осіб. Ці зустрічі проходять у неділю після обіду з 15:00 до 18:00 і проводяться нашими консультантами відповідними мовами. Головна тема – переваги багатомовного виховання дітей.

У дружній атмосфері, з елементами творчості за чашечкою кави або чаю запрошуємо Вас до конструктивного обміну ідеями і встановлення нових надихаючих контактів. Участь безкоштовна. Діти надзвичайно вітаються!

З точним розкладом зустрічей можна ознайомитися тут: ПОСИЛАННЯ

Основне місце проведення – SprachCafé Polnisch в Панкові, Schulzestr.1, 13187 Berlin, поряд з S1 Wollankstraße, друга філія SprachCafé Polnisch розташована недалеко від станції Südkreuz, Gotenstraße 45, 10829 Berlin.

Хто консультує проект “SprachCafé im Ohr”?

Ми раді повідомити, що наша команда складається з 9 консультантів з різних країн походження, які проживають у Берліні і дотичні до тематики багатомовності як приватно, так і фахово. Ви можете говорити зручною для Вас мовою! Усі наші консультанти мають необхідні професійні навички, багатомовні, гарно освічені, виявляють приязність і чуйність. Ви можете їм довіряти. Консультації проводяться анонімно та конфіденційно.

ЛИНК

 

Своєю діяльністю ми хочемо довести, що багатомовність – це велика пригода та інвестиція в майбутнє, а не проблема і привід для комплексів.

Фінансується Департаментом Сенату з питань праці, соціальних відносин, рівності, інтеграції, різноманіття та боротьби з дискримінацією в рамках Програми участі та інтеграції.

Kontakt