Zespół

Agata Koch
członek zarządu
koordynacja, komunikacja, kreatywność
a.koch@sprachcafe-polnisch.org

Elke Albers
członek zarządu
administracja, pozyskiwanie finansów
e.albers@sprachcafe-polnisch.org

Sylwia Stander
członek zarządu, skarbnik
kreatywność
s.stander@sprachcafe-polnisch.org

Sandra Filip-Badura
członek zarządu
filologia polska, kulturoznawstwo
s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Hania Urbańska
wolontariuszka BFD
tłumaczenia j. angielskiego, biblioteka
hanna.urr@gmail.com

Hongwei Yuan
wolontariuszka BFD
taniec, film,
frauyuan@yahoo.com

Małgorzata Kamińska
wolontariuszka BFD
Język, literatura & Café
m.rubaszewska@wp.pl

Kinga Mazur
pedagog
pedagogika specjalna, inkluzja i integracja, polski dla dzieci w wieku przedszkolnym
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org
+49 (0)173 155 4896

Basia Stillmark
pedagog, rytmiczka
polski dla dzieci i dorosłych, biblioteka
b.stillmark@sprachcafe-polnisch.org

Agnieszka Ghanname
pedagog socjalny
literatura, polski jako obcy, kulinaria
a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Anna Misztella
psycholożka, trenerka
PR, komunikacja bez przemocy
anna.misztella@gmail.com

Brygida Helbig
pisarka, coach/trenerka
warsztaty twórczego pisania
b.helbig@sprachcafe-polnisch.org

Natalie Wasserman
animatorka kultury, trenerka
warsztaty twórczego pisania
n.wasserman@sprachcafe-polnisch.org

Katarzyna Willmann
biblioteka Kafejki
bibliotekarka, animatorka kultury, pedagożka socjalna
bibliothek@sprachcafe-polnisch.org

Andrzej Konieczny
muzyk, „złota rączka”
andrzejkonieczny702@gmail.com

Aleksandra Gajda
artystka
RecyclingArt, rysunek & malarstwo
a.gajda@sprachcafe-polnisch.org

Lars Kosmehl
kawiarnia
lars.kossmehl@gmail.com

Paulina Buttkus
lingwistka, logopedka, wielojęzyczność
p.buttkus@sprachcafe-polnisch.org

Paulina Jaskulska
j.polski jako obcy, śniadania po polsku
p.jaskulska@sprachcafe-polnisch.org