Zespół

Agata Koch
Członek Zarządu, koordynacja, tłumaczenia, kreatywność
a.koch@sprachcafe-polnisch.org
+49 (0)160 9968 0059

dr Anna Mróz
Członek Zarządu, językoznawczyni ze specjalizacją dwu- i wielojęzyczność oraz język polski jako obcy
a.mroz@sprachcafe-polnisch.org

Elke Albers
Członek Zarządu, administracja, pozyskiwanie finansów
e.albers@sprachcafe-polnisch.org

Sylwia Stander
Członek Zarządu, skarbnik, kreatywność
s.stander@sprachcafe-polnisch.org

Sandra Filip-Badura
Członek Zarządu, filolożka i kulturoznawczyni, język polski jako obcy dla dorosłych
s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Hania Urbańska
Tłumaczka, język angielski, literatura, aktywna w ramach federalnego programu wolontariuszy
hanna.urr@gmail.com

Matthias Peikert
Technika imprez, aktywny w ramach federalnego programu wolontariuszy
@matpeik_persoenlich

Grzegorz Szklarczuk
Polonista i pedagog
grzegorz.szklarczuk@gmail.com

Kinga Mazur
Pedagogika specjalna, inkluzja i integracja, polski dla dzieci w wieku przedszkolnym
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org
+49 (0)173 155 4896

Basia Stillmark
Nauczycielka języka polskiego jako obcego dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i rodzin dwujęzycznych oraz rytmiki, dziennikarka
b.stillmark@sprachcafe-polnisch.org

Agnieszka Ghanname
Pedagog socjalny, literatura, polski dla dzieci, kulinaria
a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Anna Misztella
Psycholożka, trenerka, PR, komunikacja bez przemocy
anna.misztella@gmail.com

Ruth Fruchtman
Pisarka i dziennikarka, wielojęzyczne warsztaty twórczego pisania
fruchtmanberlin@aol.com

Natalie Wasserman
Animatorka kultury, trenerka, wielojęzyczne warsztaty twórczego pisania
transnatale@web.de

Katarzyna Willmann
Pedagog socjalny, animatorka kultury, blogerka, opiekuje się biblioteką
bibliothek@sprachcafe-polnisch.org

Andrzej Konieczny
„Złota Rączka” na Schulze, muzyk
andrzejkonieczny702@gmail.com