Zespół

Agata Koch
Członek Zarządu, koordynacja, komunikacja, kreatywność
a.koch@sprachcafe-polnisch.org

dr Anna Mróz
Członek Zarządu, językoznawczyni, wielojęzyczność
a.mroz@sprachcafe-polnisch.org

Elke Albers
Członek Zarządu, administracja, pozyskiwanie finansów
e.albers@sprachcafe-polnisch.org

Sylwia Stander
Członek Zarządu, skarbnik, kreatywność
s.stander@sprachcafe-polnisch.org

Sandra Filip-Badura
Członek Zarządu, filolożka, kulturoznawczyni, polski jako obcy
s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Hania Urbańska
Tłumaczka, angielski, biblioteka, wolontariuszka BFD
hanna.urr@gmail.com

Hongwei Yuan
taniec, film, wolontariuszka BFD
frauyuan@yahoo.com

Grzegorz Szklarczuk
Polonista i pedagog
grzegorz.szklarczuk@gmail.com

Kinga Mazur
Pedagogika specjalna, inkluzja i integracja, polski dla dzieci w wieku przedszkolnym
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org
+49 (0)173 155 4896

Basia Stillmark
Polski dla dzieci i dorosłych, rytmiczka, biblioteka
b.stillmark@sprachcafe-polnisch.org

Agnieszka Ghanname
Pedagog socjalny, literatura, polski jako obcy, kulinaria
a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Anna Misztella
Psycholożka, trenerka, PR, komunikacja bez przemocy
anna.misztella@gmail.com

Brygida Helbig
pisarka, coach/trenerka, warsztaty twórczego pisania
b.helbig@sprachcafe-polnisch.org

Natalie Wasserman
Animatorka kultury, trenerka, warsztaty twórczego pisania
n.wasserman@sprachcafe-polnisch.org

Katarzyna Willmann
Bibliotekarka, animatorka kultury, pedagożka socjalna, biblioteka Kafejki
bibliothek@sprachcafe-polnisch.org

Andrzej Konieczny
„Złota Rączka” na Schulze, muzyk
andrzejkonieczny702@gmail.com

Aleksandra Gajda
artystka, RecyclingArt
a.gajda@sprachcafe-polnisch.org

Lars Kosmehl
kawiarnia
lars.kossmehl@gmail.com

Paulina Buttkus
lingwistka, logopedka, wielojęzyczność
p.buttkus@sprachcafe-polnisch.org

Paulina Jaskulska
j.polski jako obcy, śniadania po polsku
p.jaskulska@sprachcafe-polnisch.org