Zespół

Agata Koch
członkini zarządu
koordynacja, komunikacja, kreatywność

a.koch@sprachcafe-polnisch.org

Elke Albers
skarbnik, foundraising
e.albers@sprachcafe-polnisch.org

Natalie Wasserman
członkini zarządu,
warsztaty twórczego pisania

n.wasserman@sprachcafe-polnisch.org

Dieses Bild hat ein leeres Alt-Attribut. Der Dateiname ist team-Sandra-Filip-Badura.jpg

Sandra Filip-Badura
członkini zarządu
polsk jako obcy

s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Natalia Abend
Vorstandsmitglid
Literatur Sprache
natalia.abend@gmx.de

Sylwia Stander
księgowość,
kreatywność
s.stander@sprachcafe-polnisch.org

Joanna Kawicka

wolontariuszka BFD

Dmitri

wolontariusz BFD

Joanna Gotowicka

BFD

XYZ

BFD

Joanna Altenbrunn
polski jako język rodzinny dla dzieci w wieku szkolnym
j.altenbrunn@sprachcafe-polnisch.org

Agata Przybysz
polski jako język rodzinny dla dzieci w wieku przedszkolnym
a.przybysz@sprachcafe-polnisch.org

Anna Kucharska
polski jako język rodzinny dla dzieci
annasw117@gmail.com

Kinga Mazur
pedagog, polski jako język rodzinny dla dzieci w wieku przedszkolnym
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org
+49 (0)173 155 4896

Basia Stillmark
pedagog, rytmiczka
polski jako język rodzinny dla dzieci w wieku szkolnym, biblioteka

b.stillmark@sprachcafe-polnisch.org

Paulina Buttkus
Linguistin, Logopädin, Mehrsprachigkeit
p.buttkus@sprachcafe-polnisch.org

Ela Torczyńska
germanistka,
niemiecki jako obcy
deutsch@sprachcafe-polnisch.org

Agnieszka Ghanname
pedagog socjalny
literatura, polski jako obcy, kulinaria

a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Eva Banach
warsztaty tłumaczeniowe
kontakt@sprachcafe-polnisch.org

Brygida Helbig
pisarka, coach,
warsztaty twórczego pisania
i tłumaczeniowe
b.helbig@sprachcafe-polnisch.org

Małgorzata Kamińska
warsztaty pisania, spacery w naturze
m.rubaszewska@wp.pg

Dieses Bild hat ein leeres Alt-Attribut. Der Dateiname ist Aleksandra-G.jpeg

Aleksandra Gajda
artystka, RecyclingArt, rysunek & malarstwo
a.gajda@sprachcafe-polnisch.orgpolnisch.org

Dana Schulc
„kolorowy stół”, festyny
danaszulc81@gmail.com

Agnieszka Ghanname
pedagog socjalny, biblioteka, polski jako obcy
a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Hanna Urbańska
biblioteka, angielski

bibliothek@sprachcafe-polnisch.org

Martyna Michalak
promocja
kontakt@sprachcafe-polnisch.org

Natalia Prüfer
literatura, promocja
lesebuehne@sprachcafe-polnisch.org

Zosia Drabek
promocja, nauka języków
deutsch@sprachcafe-polnisch.org

Michał Kamiński
technika imprez
aqustick@wp.pl

Magda Bielicka
angielski, komunikacja interkulturowa
kontakt@sprachcafe-polnisch.org

Anna Misztella
psycholożka & trenerka,
komunikacja bez przemocy anna.misztella@gmail.com

Danuta – Bożena – Małgosia
zespół Café, śniadania
kontakt@sprachcafe-polnisch.org

Lars Kosmehl
Café
lars.kossmehl@gmail.com

Andrzej Konieczny
złota rączka na Schulze, muzyk
andrzejkonieczny702@gmail.com