Agata Koch

Agata Koch

Członek Zarządu, koordynacja, tłumaczenia, kreatywność

0160 / 99680059

dr Anna Mróz

dr Anna Mróz

Członek Zarządu, językoznawczyni ze specjalizacją dwu- i wielojęzyczność oraz język polski jako obcy

Elke Albers

Członek Zarządu, administracja, pozyskiwanie finansów

e.albers@sprachcafe-polnisch.org

Sylwia Stander

Sylwia Stander

Członek Zarządu, skarbnik, kreatywność

Sandra Filip-Badura

Sandra Filip-Badura

Vorstandsmitglied, Schriftführerin, filolożka i kulturoznawczyni, język polski jako obcy dla dorosłych
s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Ewa Zygmunt

Ewa Zygmunt

PR, niemiecki jako język obcy, aktywna w ramach federalnego programu wolontariuszy

e.zygmunt@sprachcafe-polnisch.org

Magrit Liepe

Magrit Liepe

Deutsch als Fremdsprache
magrit.liepe@gmx.de

dr Joachim Wiese

dr Joachim Wiese

Deutsch als Fremdsprache

jowiese@t-online.de

Marta Maciejak

Marta Maciejak

Logopedka, pedagogika specjalna, spotkania z językiem polskim dla dzieci w wieku przedszkolnym


m.maciejak@sprachcafe-polnisch.org

Kinga Mazur

Kinga Mazur

Pedagogika specjalna, inkluzja i integracja, Spotkania z językiem polskim dla dzieci w wieku przedszkolnym

0173 / 1554896
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org

Basia Stillmark

Basia Stillmark

Nauczycielka języka polskiego jako obcego, rytmiki i gry na fortepianie, dziennikarka.
Polski kreatywnie – dla dzieci w wieku szkolnym i rodzin dwujęzycznych

Agnieszka Ghanname

Agnieszka Ghanname

pedagog specjalny, literatura, prace kreatywne, kulinaria

a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Ania Misztella

Ania Misztella

Psycholożka, trenerka, PR, komunikacja bez przemocy


anna.misztella@gmail.com

Katarzyna Willmann

Katarzyna Willmann

Pedagog socjalny, animatorka kultury, blogerka, opiekuje się biblioteką