Agata Koch

Agata Koch

Członek Zarządu, koordynacja, tłumaczenia, kreatywność

0160 / 99680059

dr Anna Mróz

dr Anna Mróz

Członek Zarządu, językoznawczyni ze specjalizacją dwu- i wielojęzyczność oraz język polski jako obcy

dr Jean-Francois Renault

dr Jean-Francois Renault

Członek Zarządu, administracja, literatura, rozwój zrównoważony

Sylwia Stander

Sylwia Stander

Członek Zarządu, skarbnik, kreatywność

Sandra Filip-Badura

Sandra Filip-Badura

Vorstandsmitglied, Schriftführerin, filolożka i kulturoznawczyni, język polski jako obcy dla dorosłych
s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Anke Schmidt

Anke Schmidt

Księgowość, robótki ręczne & komunikacja
buchhaltung@sprachcafe-polnisch.org

Justyna Stokłosa

Justyna Stokłosa

Malarka i plastyczka, PR, aktywna w ramach federalnego programu wolontariuszy

justyna.stoklosa87@gmail.com

Ania Misztella

Ania Misztella

Psycholożka, trenerka, PR


anna.misztella@gmail.com

Antoanetta Marinov

Antoanetta Marinov

Give & Take, interaktywne bajanie (Deutsch)

Dorothee Borgmann

Dorothee Borgmann

Sprachtraining Deutsch

dorotheeborgmann@gmx.de

dr Joachim Wiese

dr Joachim Wiese

Lektor języków obcych, Sprachtraining Deutsch

jowiese@t-online.de

Katarzyna Willmann

Katarzyna Willmann

Pedagog socjalny, animatorka kultury, blogerka, opiekuje się biblioteką

Marta Maciejak

Marta Maciejak

Logopedka, pedagogika specjalna, spotkania z językiem polskim dla dzieci w wieku przedszkolnym


m.maciejak@sprachcafe-polnisch.org

Kinga Mazur

Kinga Mazur

Pedagogika specjalna, inkluzja i integracja, Spotkania z językiem polskim dla dzieci w wieku przedszkolnym

0173 / 1554896
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org

Katarzyna Sierpińska

Katarzyna Sierpińska

Polonistka, biblioterapeutka, bibliotekarka; Polski kreatywnie - dla dzieci w wieku szkolnym

k.sierpinska@sprachcafe-polnisch.org

Basia Stillmark

Basia Stillmark

Nauczycielka języka polskiego jako obcego, rytmiki i gry na fortepianie, dziennikarka.
Polski kreatywnie – dla dzieci w wieku szkolnym i rodzin dwujęzycznych

Magdalena Korzynietz

Magdalena Korzynietz

Dyplomowana nauczycielka jezyka polskiego i angielskiego. Wieloletnie doswiadczenie w pracy z najmlodszymi


m.korzynietz@sprachcafe-polnisch.org

Marta Skrzypczak

Marta Skrzypczak

Pedagog, specjalistka praw dziecka i nauczania dzieci wielojęzycznych. Spotkania z językiem polskim dla dzieci w wieku przedszkolnym.

0176 473 19 446

m.skrzypczak@sprachcafe-polnisch.org

Patricia Walczak

Patricia Walczak

Artystka-plastyk, Kolorowy stół

0157 / 52469941