Agata Koch

Agata Koch

Członek Zarządu, koordynacja, tłumaczenia, kreatywność

0160 / 99680059

dr Anna Mróz

dr Anna Mróz

Członek Zarządu, językoznawczyni ze specjalizacją dwu- i wielojęzyczność oraz język polski jako obcy

Elke Albers

Elke Albers

Członek Zarządu, administracja, pozyskiwanie finansów

e.albers@sprachcafe-polnisch.org

Sylwia Stander

Sylwia Stander

Członek Zarządu, skarbnik, kreatywność

Sandra Filip-Badura

Sandra Filip-Badura

Członek Zarządu, filolożka i kulturoznawczyni, język polski jako obcy dla dorosłych

s.filip-badura@sprachcafe-polnisch.org

Ewa Zygmunt

Ewa Zygmunt

PR, niemiecki jako język obcy, aktywna w ramach federalnego programu wolontariuszy

e.zygmunt@sprachcafe-polnisch.org

dr Joachim Wiese

dr Joachim Wiese

Deutsch als Fremdsprache

jowiese@t-online.de

Grzegorz Szkalczuk

Grzegorz Szkalczuk

Polonist & Pädagoge

grzegorz.szklarczuk@gmail.com

Kinga Mazur

Kinga Mazur

Pedagogika specjalna, inkluzja i integracja, polski dla dzieci w wieku przedszkolnym

0173 / 1554896
k.mazur@sprachcafe-polnisch.org

Basia Stillmark

Basia Stillmark

Nauczycielka języka polskiego jako obcego, rytmiki i gry na fortepianie, dziennikarka. polski dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i rodzin dwujęzycznych

b.stillmark@sprachcafe-polnisch.org

Agnieszka Ghanname

Agnieszka Ghanname

pedagog specjalny, literatura, polski dla dzieci, kulinaria

a.ghanname@sprachcafe-polnisch.org

Ania Misztella

Ania Misztella

Psycholożka, trenerka, PR, komunikacja bez przemocy


anna.misztella@gmail.com

Ruth Fruchtman

Ruth Fruchtman

Pisarka i dziennikarka, wielojęzyczne warsztaty twórczego pisania


fruchtmanberlin@aol.com

Natalie Wasserman

Natalie Wasserman

animatorka kultury, trenerka, wielojęzyczne warsztaty twórczego pisania


transnatale@web.de

Katarzyna Willmann

Katarzyna Willmann

Pedagog socjalny, animatorka kultury, blogerka, opiekuje się biblioteką

Andrzej Konieczny

Andrzej Konieczny

"Złota Rączka" na Schulze, muzyk


andrzejkonieczny702@gmail.com

Basia Smolak

Basia Smolak

Pedagog, kreatywność, polski dla dzieci


basiasmolak051290@gmail.com