…z Agatą Dąbek –
zapraszamy!

Będąc młodymi mamami zadajemy sobie mnóstwo pytań o zachowania naszego dziecka :
  • Dlaczego zwykłe, małe rzeczy potrafią je wyprowadzić z równowagi?
  • Jak reagować, kiedy kładzie się na chodniku płacząc?
  • Dlaczego nie chce iść spać, kiedy wyraźnie jest zmęczone?
  • I skąd kilkulatki właściwie mają tyle energii

Otacza nas wiele opinii, porad i metod wychowawczych. Niektóre z nich  przynoszą rezultaty, ale zaraz znów nasze dziecko zmienia się i to co działało, przestaje pomagać.

A co jeśli pytania na te odpowiedzi znamy my same? 

Tylko zadajemy niewłaściwe pytania?

Zapraszam na warsztaty prowadzone kanadyjską metodą Shanker Self-reg. Nie jest to klasyczna metoda. Nie da Ci złotej recepty na zachowania Twojego dziecka, bo znasz je tylko Ty sama. Ja mogę dać Ci wiedzę, narzędzia i wsparcie w nowym i spokojniejszym spojrzeniu na swoje dziecko. Tak, żebyś uwierzyła we własne rodzicielskie kompetencje. Bez poczucia winy.

Na warsztacie nauczymy się :

  • Podstaw pracy i budowy mózgu (w przyjaznej formie!), żeby zrozumieć gdzie dokładnie powstają emocje i jakie niosą konsekwencje dla zachowania dziecka (i naszych własnych też)
  • Jakie czynniki mogą mieć wpływ na wywołanie silnych emocji
  • Rozpoznawać u dziecka oznaki zbliżającego się przeciążenia
  • Spojrzenia na trudne sytuacje z motywacją do szukania rozwiązań zamiast frustracji i zniechęcenia 
  • Strategii, które pomogą Tobie i dziecku surfować po falach emocji, zamiast w nich zatonąć

Warsztat ten dedykuję rodzicom dzieci małych: rocznych i kilkuletnich, którzy borykają się z tzw. buntem dwulatka, trzylatka, czterolatka… 🙂

Będziemy odnosić się do sytuacji przedszkolnych i domowych, skupiając się na narzędziach pozwalających odnaleźć spokój w rzeczywistości, w której dziecko jeszcze „nie rozumie” i tłumaczenie nie pomaga.

Materiał warsztatowy dzielimy na dwa spotkania. Pozwoli to oswoić się z nową wiedzą, wykorzystać ją w praktyce między spotkaniami oraz zadać pytania, które przyjdą po pierwszym spotkaniu. 

Osoby, które wykupiły oba spotkania w świątecznym czasie pomiędzy nimi dostaną mailową bonusowe materiały na temat silnych emocji dziecka w czasie uroczystości rodzinnych.

Jest jednak możliwość wykupienia tylko terminu I (30.03.2019).
Koszt pojedynczego spotkania: 30 euro
Koszt dwóch spotkań: 50 euro
W cenie słodki poczęstunek.

Prowadząca – Agata Dąbek – gitarzystka, nauczycielka, doradca noszenia niemowląt w chustach, championka Self-Reg po kanadyjskim kursie w Mehrit Center. Od trzech lat mieszkanka Berlina, gdzie wspiera młode mamy w odnalezieniu swojej drogi w pierwszych latach macierzyństwa. Prowadzi towarzyskie spotkania grupy Nosimy w chuście Berlin, oferuje warsztaty i konsultacje z zakresu noszenia dzieci w chustach. Fanka rozwoju własnego, życia w zgodzie ze sobą. W macierzyństwie nie chce być idealna, ale prawdziwa i uważna.

Info/zgłoszenia: kontakt@agatadabek.com | Tel.: 0151 111 48 490

Zapraszamy!